angielski na obozie

Angielski na Wyspach Clanaryjskich
Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że nauka języka nie może ograniczać się do zajęć językowych w klasie. Prawdziwa nauka rozpoczyna się w momencie, kiedy stykamy się z językiem ‘w praktyce’, np. w czasie wyjazdów zagranicznych czy w kontakcie z obcokrajowcami. Nam udało się wypracować ciekawy i efektywny system na praktyczne korzystanie z języka angielskiego w czasie wakacji.
 
Nasza zasada brzmi:
 
OBÓZ TO NIE LEKCJA ANGIELSKIEGO …
OBÓZ TO PRZYGODA Z ANGIELSKIM …
 
Dzieci jadą na obóz nie po to, żeby uczyć się angielskiego, ale żeby wypocząć, zwiedzić fajne miejsca, poznać nowych kolegów i koleżanki, odetchnąć od rodziców;) My o tym wiemy i nie chcemy organizować dzieciom "drugiej szkoły" na wakacjach. Nasze doświadczenie w organizacji obozów oraz pasja do nauczania języków pozwoliły na stworzenie przez nasz zespół pakietu gier i zabaw językowych, opartych na naturalnych sytuacjach komunikacyjnych, których na obozie nie brakuje.


Nasi obozowicze świetnie się bawią na "Wyspach CLANaryjskich", komunikują się po angielsku w codziennych sytuacjach obozowych, a dodatkowo zarabiają clanary (nasza obozowa waluta), które mogą wydać na różne przyjemności :)

Na naszych obozach dzieci mają prawdziwe wakacje z relaksem, atrakcjami i brakiem szkolności, a cel językowy spełniony jest w 100%, ponieważ dzieci, odpowiednio zachęcone do zabawy, same inicjują komunikację i upominają się o zadania po angielsku :)
undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by