O nas

Organizujemy obozy językowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży od 2002 roku. Co roku wyjeżdża z nami w różne urokliwe zakątki Polski około 200 osób. To wiele i niewiele jednocześnie.
Wiele, bo nasze imprezy sprzedają się do ostatniego miejsca, a niewiele, bo organizujemy tylko około 3 turnusów rocznie dla dość kameralnych grup.
Duża część naszych klientów korzysta z naszych wyjazdów rokrocznie przez kilka lat z rzędu. O tym, że lubią nasze obozy i wybierają je spośród wielu ofert dostępnych na rynku decyduje często kilka najważniejszych czynników:
  • Naszą kadrę stanowią sprawdzeni, zaangażowani wychowawcy i kierownicy, którzy stale z nami współpracują. Jako, że prowadzimy też szkołę językową, większa część kadry obozowej to nasi pracownicy z doskonałym przygotowaniem i dużym doświadczeniem.
  • Na obozach dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom – jest to nasz absolutny priorytet!
  • Wybieramy ośrodki o dobrym standardzie, bezpieczne i z bogatym zapleczem, tak, żeby każdy pobyt zapewnił uczestnikom wiele atrakcji w samym ośrodku i w okolicy.
  • Na naszych obozach nie można się nudzić! Cały czas coś się dzieje, a zaangażowana kadra jest pełna pomysłów i energii na ich realizację.
  • Angielski na naszych obozach jest wszędzie, ale jest podawany w lekkiej, wakacyjnej, choć równocześnie efektywnej formie – nie ma mowy o siedzeniu w klasie na zajęciach;)
  • Wszyscy obozowicze poznają się ze sobą, biorą udział w różnych wydarzeniach, przygotowują wspólne pomysły, a to sprzyja nawiązywaniu przyjaźni i dobrej atmosferze przez cały pobyt.
W 2011 roku powstała wspólna nazwa dla naszych obozów – Wyspy Clanaryjskie – i tak już zostało
                                                                    
undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by